Dekoracja mieszkania na sprzedaż

Jak zaaranżować gustownie wnętrza niewielkiego lokum?

Jakiś czas temu wprowadziłem się do swojej kawalerki – naturalnie jest ona mała, lecz przynajmniej mam okazję mieszkać na własny rachunek. Trudno uzbierać na dwa pokoje, a nie chciałbym brać kredytu. Kawalerka ma dużo atutów, ale ma bardzo dużą wadę: najzwyczajniej w świecie często czuję tak jakby klaustrofobiczny klimat. A może raczej czułem – bo właśnie postanowiłem zrobić coś, dzięki właśnie czemu zamieszkiwane przeze mnie mieszkanie jest w dużo lepszym stanie. Prawda jest taka, że zatrudniłem aranżera wnętrz, dzięki to któremu wreszcie moja kawalerka wygląda dokładnie tak jak tego chciałem. To niesamowite odczucie.

Ściana jak nowa
Autor: Shutterstock
Źródło: Shutterstock
Często myślimy, że zatrudnienie aranżera wnętrz to najzupełniej słaby pomysł. Jednak, gdyby nie aranżer, z pewnością zabudowy wnętrz Warszawa ( na emmi.plna ciągle miałyby przed moją osobą sporo tajemnic. Wychodzę z założenia, że lepiej jest trochę więcej zapłacić, ale mieć tę kawalerkę, która pod wszystkimi względami jest w porządku. W szczególności, że przecież i tak planuję mieszkać w kawalerce długi okres czasu, a więc jakby tak pomyśleć, korzystanie z usług aranżera to niemała oszczędność. Potem przynajmniej nie będę musiał wprowadzać wielu poprawek.

Chciałbym również odrobinę napisać na temat tego, że przecież strzałem w dziesiątkę jest to by kupić do swojej kawalerki ładne antyki. Naturalnie zapewne nie wszyscy ludzie lubią je, lecz wychodzę z tego założenia, iż są niezbędne do tego by wprowadzić do kawalerki klimat. Znalazłem na jednych z aukcji internetowych niesamowite antyki, które tak naprawdę nie są drogie. Do kawalerki nie pomieści się na nieszczęście wielu antyków, więc jestem trochę niepocieszony. O czym na koniec chcę napisać? Cóż, być może nieco napiszę czytelnikom odnośnie kolorystyki.

Przecież naprawdę często zabudowy wnętrz albo ściany są najzwyczajniej w świecie zbyt mocno pesymistyczne. To źle, bo przecież prawda jest taka, że w szczególności w polskim klimacie tego słońca nie ma za wiele. Czyli jeżeli całe mieszkanie będzie w mocno czarnych barwach, pewnie będziemy mieli sporo powodów do smutku. Myślmy o tym, bo nie chcielibyśmy potem ciągle uskarżać się na własne mieszkanie. Pewnie każdy się ze mną zgodzi. Na koniec: nawet niewielkie mieszkanie może być całkiem komfortowe oraz ładne. Wystarczy nieco się starać, a będziemy bardzo zadowoleni.