doniczki na zioła

Jak ciekawie zaaranżować nieduży balkon? Parę ciekawych pomysłów, które spowodują, iż będziesz praktycznie zawsze dobre się tam czuć!

Zazwyczaj balkony w blokach służą nam bardziej za składowisko niechcianych rzeczy, których nie mamy gdzie trzymać wewnątrz. Jeżeli chcesz zmienić oblicze swego balkonu i spowodować, iż stanie się on prawdziwą ozdobą Twojego bloku, a jednocześnierównocześnie Wy sami będziecie chętniej spędzać tam czas, zdecydowanie nasz artykuł jest kierowany właśnie do Ciebie – zapraszamy gorąco!

donice i wazony
Autor: Ter Steege Poland
Dbaj o zieleńJeśli chcesz się poczuć na swym balkonie naprawdę dobrze, bez wątpliwości nie może braknąć tam zieleni. Rekomendujemy raczej kilka większych krzewów niż wiele mniejszych kwiatów – znakomicie zwykle prezentują się wysokie doniczki, dzięki którym przykładowo możesz zasłonić widok z każdej strony. Wysokie doniczki na kwiaty sprawią, że będziesz mogła odgrodzić się w szczególności od ulicy, jednakże jeśli masz balkon (zobacz również balustrady nierdzewne) sąsiadujący prosto z innym mieszkaniem, wówczas to rozwiązanie także sprawdzi się znakomicie – bez wątpienia o wiele lepiej niż na przykład odgradzanie się wszelkiego rodzaju płotkami. Nawet klasyczna doniczka (szczególnie przydatny serwis inside-design.pl/salon/doniczki-geometryczne/1/full) prostokątna będzie wyglądać o wiele lepiej – www.


Fajne meble na balkon

Jeśli chcesz spędzać na swoim balkonie również wolny czas, wtedy z pewnością powinnaś pomyśleć także o jakichś ciekawych meblach balkonowych. Zwykle nie jest to duży wydatek, zatem niewątpliwie znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie. Jeżeli nie lubisz nudy w wystroju, powinnaś postawić raczej na trochę tańsze meble – wtedy będziesz mogła je wymieniać nawet co lato, dzięki czemu wystrój Twojego balkonu właściwie nigdy nie będzie potrafił Ci się bardzo znudzić.