images

Fototapety z jedzeniem

Kawa, to pachnący napój o ożywiającym działaniu, który chętnie wypijamy do śniadania. Napój cieszy się powodzeniem również ze względu na jedyny w swoim rodzaju smak i magnetyzujący aromat. Dużo osób nie jest w stanie żyć bez dwóch lub trzech kubków kawy dziennie.

Autor: visualpanic
Barwa naparu i piękno palonych ziaren inspirują też dekoratorów wnętrz. Filiżanka z ciepłą kawą to nierzadki motyw grafiki na naklejki ścienne i fototapeta na ścianę, które na ogół stosuje się do aranżacji kuchni, jadalni oraz wnętrz kawiarni i cukierni.

Tematyka ziaren kawowych i kolorowych, zasuszonych przypraw, to najpopularniejsze tematy drukowane na fototapety do kuchni. W minimalistycznej kuchni remont (czytaj resztę pod adresem) jadalni na sto procent znajdzie się miejsce na taką grafikę.

Chociażby w przestrzeni pomiędzy szafkami stojącymi i wiszącymi,bądź na ścianie za stołem jadalnym.

Do kuchni i ubikacji stosuje się specjalne fototapety, odporne na wpływ wilgoci i poplamienie. Dla bezpieczeństwa można przykleić z zewnątrz płytę szklaną narzędzia (pod tym linkiem) pleksi – wówczas łatwiej utrzymać ją w klarowności. Zabrudzenia zatrzymają się na szkle i wystarczy umyć je szmatką ze środkiem czyszczącym.