miejsca

Fototapety sprawdzą się w nowoczesnych wnętrzach

Dla tych, którzy pragną szczególnych doznań estetycznych we wnętrzach, polecane są fototapety na wymiar. Na co trzeba zwrócić uwagę wybierając fototapetę do mieszkania urządzonego w stylu nowoczesnym?
Nowością jeżeli chodzi o wydruki wielkoformatowe stosowane w aranżacji wnętrz są fototapety 3D na ścianę.

miejsca
Autor: Rob Marquardt
Źródło: http://www.flickr.com
Przestrzenne obrazy, które potrafią niejako oszukać umysł człowieka to idealny sposób na optyczne powiększenie małego wnętrza – więcej nowości. Pośród proponowanych wzorów w tej kategorii odnajdziemy na przykład klimatyczne uliczki, pomosty i wiele innych krajobrazów. W formacie 3D także można zamówić fototapety abstrakcja. Nietuzinkowe grafiki z abstrakcyjnymi motywami najlepiej odnajdą się w nowoczesnych, designerskich wnętrzach i przestrzeniach biurowych – designerskie fototapety (zobacz i porównaj) abstrakcja. Nierzadko polecanym wzorem w kategorii abstrakcja w formacie 3D jest korytarz, stwarzający wrażenie niekończącej się przestrzenii, niemal przejścia do innego świata.
Zakupy w markecie
Autor: Kate Ter Haar
Źródło: http://www.flickr.com
Drukarnie produkujące wielkoformatowe wydruki do aranżacji wnętrz mogą zaproponować nie tylko bogactwo wzorów, ale również dopasowanie materiałów, z których powstanie nasza wymarzona fototapeta. Dzięki temu fototapetę można zastosować również w łazience.

Zainteresował Cię ten wątek? Nie czekaj, tylko zobacz nowy materiał (http://www.extra.pl/mieszkania-na-sprzedaz-do-wynajecia.html), który na pewno niezwykle Cię zainteresuje. Zobacz!

Przy zastosowaniu papieru o idealnych właściwościach i wybraniu właściwej techniki montażu fototapety, wykonana aranżacja będzie odporna na wilgoć i przetrwa wiele lat.

Dodatkowo, już nałożoną fototapetę na ścianę można pokryć dodatkową warstwą laminatu, dzięki czemu będzie ona też udodporniona na uszkodzenia mechaniczne.