mieszkanie - krajobraz

Fototapety ścienne – bezsprzecznie dobrze jest w nie inwestować

Urządzenie domu nie jest łatwe. Stworzenie praktycznych, a przy tym unikatowych wnętrz, które będą dobrą „ilustracją” naszego stylu i preferencji stanowi spore wyzwanie.

bidet i miska ustępowa
Autor: Sanitec KOŁO
Źródło: http://echopr.pl/PRASA/ceramika_quattro_marki_kolo.jpg
mieszkanie - krajobraz
Autor: You Tube – Tomasz Szafarek
Źródło: http://www.flickr.com
Pojawia się pytanie: jak mu sprostać?
środki czystości
Autor: Classen
Źródło: Classen
Atrakcyjną propozycją są niewątpliwie fototapety ścienne. Na rynku znaleźć można 4 zasadnicze rodzaje wspomnianych dekoracji: papierową, lateksową, foliową oraz winylową. Na jaką najlepiej się zdecydować? Pierwszy z wymienionych wyżej typów to najmniej skomplikowana, a zarazem najtańsza „forma” zdobienia. Niestety posiada jednakże pewne defekty – koniecznie obejrzyj asortument na demural.pl (koniecznie obejrzyj asortument na demural.pl)koniecznie obejrzyj asortument na Do najważniejszych należy: mała odporność na działanie czynników zewnętrznych, takich jak choćby wilgoć bądź ścieranie. Znacznie większą wytrzymałością cechuje się „wersja” winylowa wyposażona z reguły w podkład z fizeliny Dzięki czemu można ją wielokrotnie czyścić. Świetnie nadaje się do kuchni oraz przedpokoju. Inwestując w dekoracje ścian dobrze byłoby brać pod uwagę nie tylko materiał, z jakiego zostały zrobione, ale również upiększający je wzór. Kwiatki, zwierzaki, krajobrazy, miejsca, kolorowe abstrakcje, malownicze uliczki, budynki, gwiazdy, piosenkarze – oferta dostępna na półkach jest naprawdę różnorodna – polecam.

Wybierając fototapety do sypialni warto postawić na wyciszające „desenie” wprost z natury. Wyobraźcie sobie, iż zasypiacie i budzicie się w otoczeniu drzew lub też na plaży. Kusząca wizja, prawda?