Drzwi

Fototapety nie tylko nadają się na ściany, ale również na drzwi

Inicjując zmianę wystroju domowego wnętrza, może się zdarzyć, że zapominamy o stolarce drzwiowej, która jest ważnym częścią aranżacji. Błędnie dobrane, niepasujące do całkowitej aranżacji drzwi mogą zniszczyć pomysł na wystrój. Gdy jednak musimy się już mierzyć z takim problem, a koszty remontu i nowego wyposażenia mocno osłabiły nasz budżet, warto zastanowić się nad interesującym i stosunkowo niekosztownym rozwiązaniu, jakim są w stanie być fototapety na drzwi.

drzwi
Autor: Plage Vinilos y Adhesivos
Źródło: http://www.flickr.com
Fototapety na drzwi to szybki sposób na przemianę wystroju domowego wnętrza (nowoczesne aranżowanie wnętrz). Wielkoformatowe grafiki zdobiące nasze drzwi wejściowe lub wewnętrzne sprawią, że ich wymiana będzie zbędna.

Do najbardziej rozpoznawalnych motywów stosowanych na fototapetach należą krajobrazy perspektywiczne z motywami florystycznymi i widokami metropolii, które sprawiają wrażenie głębi. Bardzo popularne i z miłą chęcią stosowane są także wzory torów kolejowych, wąskich uliczek czy leśnych ścieżek. Dobrze dopasowany motyw fototapety może poprawić odbiór wizualny wnętrza – link tu… -, nadając mu inną formę, świeżość, a także styl.

Odkryj inne propozycje