Fachowiec

Fototapety: jakim sposobem podkreślić styl wnętrza z pomocą fototapety?

Fototapeta wraca do łask. Dzięki niej bez trudności odmienisz pomieszczenie. Często ma wartość artystyczną, zaś tematyka obrazów jest niesłychanie różnorodna.
Można ją wykonać także używając własnego zdjęcia.

tableau - mieszkanie
Autor: Robert Cupisz
Źródło: http://www.flickr.com
Jak podkreślić styl wnętrza za pomocą fototapety? Jeżeli nie podoba Ci się wystrój Twojego domu, a nie masz wielkich funduszy, ani projektu na powtórną aranżację wnętrz w domu – fototapeta jest pomysłem dla Ciebie. Czy fototapety wzgórza (sprawdź tutaj) nadadzą się do każdego wnętrza? Z pewnością! Nic nas nie hamuje, a biegły projektant mieszkań ochoczo korzysta z owych możliwości. W umywalni, w pomieszczeniach kuchennych, a więc w miejscach które są narażone na oddziaływanie wody, zdołamy wykorzystać fototapetę pokrytą laminatem czy też wykorzystać panele z hartowanego szkła. Dodatkowo bogactwo w doborze wzorów zapewnia możliwość wykorzystania fototapet dosłownie w każdym wnętrzu, tak w szykownym salonie w stylu glamour, barwnym pokoju malucha jak i w zwykłej toalecie.
Wnętrze restauracji
Autor: Danny Fowler
Źródło: http://www.flickr.com
Fachowiec
Autor: Rintal Polska
Źródło: Rintal Polska
Jasne fototapety niebo to doskonała opcja dla niedużych a także ciemnych mieszkań. Głębia krajobrazu rozjaśnia mieszkanie a także wizualnie je powiększa. Jest to idealny sposób na wizualne powiększenie małej umywalni. Fototapety z graficznymi wzorkami także doskonale nadadzą się do powiększenia pomieszczenia Twego salonu czy innego pomieszczenia.

Wysokie wieżowce to coś dla lubiących aktywne życie. Z kolei barwne kamienice w meksykańskim stylu to oferta dla odważnych, pragnących przełamać schematy a także stworzyć niesamowity efekt eksplozji kolorów i kształtów.