Salon, fototapeta miasto nocą

Foto-tapety oryginalną formą ozdoby ścian

Chyba każdy z nas ma w mieszkaniu choć jeden plakat lub obraz. Najczęściej w pokojach wieszamy kopie prac największych malarzy lub plakaty ulubionych zespołów muzycznych czy postaci z filmów. Popularne są również abstrakcje i nietypowe wzory robione na indywidualne zamówienie. W ciągu ostatnich kilku lat bardzo modne stały się fototapety. Chyba nic tak nie ociepla chłodnego pokoju jak ciekawy grafika na ścianie. Może właśnie dlatego tak często decydujemy się na zakup obrazów.

W internecie znajdziemy bardzo wiele stron www oferujących dekoracje ścienne i z dnia na dzień pojawia się ich coraz więcej i więcej. Z tego powodu powinno się zaufać pewnym i renomowanym serwisom aby mieć pewność, że nie będziemy żałować zakupu. Przykładem takiego serwisu jest sklep .

Sypialnia, reprodukcja obrazu
Autor: www.twojagaleria.eu
Źródło: www.twojagaleria.eu

W serwisie napotkamy między innymi: fotografie na płótnie, fotoobrazy, fototapety, ramy drewniane —-> SKLEP obrazów i kalendarze ze zdjęciem. Mamy do wyboru takie kategorie obrazów jak: abstrakcje, antique maps, architektura, jeździectwo, kosmos, pejzaż – góry, pejzaż – las, pejzaż – morze, pejzaż – woda, podróże, przyroda – kwiaty, przyroda – ogrody, zwierzęta, motywy religijne oraz dla dzieci. W menu znajdziemy także odnośniki do obrazów malarzy współczesnych oraz reprodukcje (twoja-galeria.eu/reprodukcje/78-monet-claude/) obrazów klasyków (*przykłady). Naprawdę warto zobaczyć ofertę aby znaleźć coś dla siebie.

Same fototapety tyczą się nie tylko pomieszczeń takich jak kuchnia, salon, łazienka czy pokój dla dzieci ale i przedmiotów jak drzwi i meble.

Jeżeli bardzo ekscytuje Cię analizowana tutaj problematyka, oprócz tego koniecznie zobacz tekst w serwisie (https://i-plisy.pl/) omawiającym zbliżone zagadnienia.

Nowością są bardzo atrakcyjne fototapety stworzone z reprodukcji. Zatem na naszej ścianie może pojawić się dzieło takich artystów jak Ventzislav Pirianko czy Tamara ŁempickaFototapety robione są ze specjalnego papieru, który zawiera w sobie lateks.

Kuchnia, fototapeta dekoracyjna
Autor: www.twojagaleria.eu
Źródło: www.twojagaleria.eu

Papier ten jest bardzo wytrzymały a jednocześnie elastyczny (dzięki temu nie niszczy się podczas prac związanych z naklejaniem). Jeśli fototapeta ma być eksponowana przez długi okres czasu dodatkowo takie tapety są laminowane.

Firma sprzedaje również obrazy cyfrowe ze zdjęć przesłanych przez klientów. Możemy swoje ulubione zdjęcie wydrukować na płótnie, oprawić w ramę i powiesić na ścianie gotowy obraz. Wystarczy przesłać wybrane zdjęcie do a resztą zajmą się specjaliści.

Serwis jest przede wszystkim dla ludzi, którzy chcą posiadać w swoim domu piękny obraz lub zdjęcie. szybko i sprawnie wykona zlecenie, które zamówimy i z pewnością będziemy zadowoleni z końcowego efektu. Przekonajcie się sami!
Źródło: opracowanie własne