images

Na co zwrócić uwagę kupując drzwi antywłamaniowe?

Włamania i kradzieże dokonywane były od najdawniejszych czasów. Ich ofiarami padały niezwykle często niezbyt bogate rodziny, które jednak posiadały własny dom lub mieszkanie. Najbogatsi ludzie zwykle troszczą się o to, by ich majątek był jak najlepiej zabezpieczony. Tradycyjny dom można zabezpieczyć przed rabunkiem wieloma różnorodnymi metodami.

Continue reading

images

Modele drzwi do domów

Drzwi wewnętrzne, jak sama ich nazwa wskazuje, umieszczane są wewnątrz budynku lub mieszkania. Ich główną funkcją jest izolowanie pokojów od siebie. Niekiedy jednak potrzebny jest w nich dodatkowy zatrzask lub inne zabezpieczenie. Bywa również tak, że nietypowa forma pomieszczenia wymaga nietypowych drzwi. Tak jest między innymi w przypadku pomieszczeń poddaszowych, do których prowadzą strome schody albo drabina.

Continue reading

kuchnia otwarta

W jaki sposób zaprojektować interesująco pomieszczenie kuchenne?

Kuchnia to ogromnie ważne pomieszczenie w każdym mieszkania. Od sposobu jej rozplanowania i wykończenia uzależniona jest jej praktyczność, a więc to, czy będzie właściwie spełniała swoje zadania. Pomieszczenie to natomiast zwykle służy do przyrządzania posiłków. W zależności od powierzchni pomieszczeń oraz upodobań mieszkańców niekiedy kuchnia służy również jako jadalnia. Pozwala to na zaoszczędzenie czasu i energii koniecznych do transportowania gotowych posiłków pomiędzy kuchnią a bardziej oddaloną jadalnią.

Continue reading

pufy w salonie

Niepowtarzalne oraz innowacyjne rozwiązania w aranżacji wnętrz

Znudziła Ci się klasyczna aranżacja wnętrz? Potrzebowałbyś przeistoczyć coś w swoim mieszaniu, wprowadzić orzeźwiający powiew do aranżacji pomieszczeń i nadać im kreatywnego, niepowtarzalnego charakteru?

wygodny fotel
Autor: Sarah_Ackerman
Źródło: http://www.flickr.com

W związku z tym tak istotne będzie to, żeby zaznajomić się z aktualnymi trendami, kiedy będzie się osobą, jaka lubi łączyć te dwa style w jednym lub też wie świetnie, że w jej lokum wszystko zachowane jest w standardowej stylizacji i w tym otoczeniu może czuć się najlepiej. Continue reading