ekspres ciśnieniowy

Ekspres ciśnieniowy lepszy od przelewowego

ekspres ciśnieniowy
Autor: Presso
Źródło: www.SmakProstoty.pl

Ekspres ciśnieniowy przebojem wdarł się na szczyty rynku AGD. Nie ma się co dziwić. Każdy, kto poznał smak kawy z takiego ekspresu, wie, jaka jest przepaść między kawą z ekspresu przelewowego, a taką z ekspresu ciśnieniowego. Chcąc kupno jeden z nich koniecznie przeczytaj ten tekst.

Choć duża część towaru z półki pt. ekspresy ciśnieniowe to porządnie wykonane urządzenia, warto wykonać ich analizę porównawczą. Więcej znaczy bowiem technologia wykorzystywana przy produkcji, niż jego powierzchowność. Przy wyborze sprzętu warto pomyśleć o ekspresach darzonych szacunkiem firm. Jedną z nich jest Bugatti.

Ekspres ciśnieniowy bugatti – nowoczesność i jakość
Ekspres Bugatti to renomowany sprzęt, w którym pociągający wygląd połączony jest z doskonałą jakością. Pompa, która nierzadko ulega zepsuciu w innych ekspresach, tutaj działa długo i bez zarzutów. Ekspresy ciśnieniowe Bugatti zapewniają długą żywotność, wskutek czego jego koszt stanowi inwestycję a nie wydatek. Innowacyjny młynek, sterowanie elektroniczne, wyświetlacz LED to tylko mała część niespodzianek, jakie szykuje dla nas to cacko.

Ekspres ciśnieniowy bugatti – wysoka klasa parzenia
Produkt, jakim jest ekspres ciśnieniowy Bugatti, może poszczycić się stylowym designer, dzięki czemu doskonale komponuje się z innowacyjnym wystrojem kuchni. Jego poszczególne komponenty zrobione są z odlewu aluminiowego a także wysokiej jakości stali nierdzewnej. Ponadto ekspresy ciśnieniowe Bugatti przygotowują kawę w ciągu kilkudziesięciu sekund. Istnieje także możliwość zaparzania dwóch filiżanek w jednym czasie. Nie trzeba się też ograniczać co do kategorii napoju. Ekspresy ciśnieniowe Bugatti parzą zarówno kawę sypaną, jak i taką z saszetki.

Ekspres ciśnieniowy bugatti – wszystko, na co masz ochotę
Dla sympatyków cafe latte firma Bugatti zrobiła niespodziankę. Stworzyła ekspres mający dyszę pary do spieniania mleka. Bardzo dobra wiadomość jest również dla koneserów gorącego espresso. Stalowa płyta umożliwia podgrzanie pustej filiżanki,tuż przed zrobieniem w niej kawy. Ekspresy ciśnieniowe Bugatti to nieodłączny element kuchni XXI wieku i idealny prezent dla miłośników dobrego smaku oraz przepełnionych aromatem poranków. ekspres bugatti

Źródło: www.SmakProstoty.pl