Klose

Doskonała płytka rektyfikowana? Zdecyduj się na płytki Keraben

Na wygląd łazienki wpływ mają rzecz jasna sprzęty sanitarne, kolor ścian i kafelek. Należy znać się na układaniu kafelek. Najlepiej więc wezwać na pomoc fachowca, jeśli sami nie jesteśmy dobrzy w tym zakresie.

szyby
Klose
Autor: Emily May
Źródło: http://www.flickr.com
Sami jednak musimy dokonać wyboru, odnośnie rodzaju płytek.

Podczas wyboru płytek, wbrew pozorom, liczy się nie tylko ich zakres barw i wzornictwo. Ważne jest, by płytki były dopasowane do siebie wnawzajem pod względem wymiarów.

Zaintrygował Cię temat tego tekstu? Obowiązkowo sprawdź link (http://www.wonia.pl/zimowe-dekoracje-slubne/), tam są jeszcze bardziej interesujące rzeczy, naprawdę trzeba to przeczytać.

Płytki ceramiczne, które po wypaleniu dobywa się z pieca, mają podobne chociaż nie takie same wymiary. Poszczególna płytka jest zatem kalibrowana. Kalibracja ma za zadanie zrównanie rozmiarów. To wszakże często nie wystarcza, zwłaszcza w przypadku dużych płytek. wyłącznie płytka rektyfikowana zapewnia nam zgodność pod względem wielkości między pojedynczymi płytkami z tej samej serii. Rektyfikacja to automatyczne zeszlifowanie brzegów płytki. Płytka rektyfikowana Dzięki takiemu rozwiązaniu posiada ostre krawędzie, co nadaje nowoczesny wystrój twojej łazience. Dzięki ujednoliceniu rozmiarów i kształtów płytek, mniej widoczne są krawędzie pomiędzy płytkami, niż w przypadku płytek kalibrowanych. Cena rektyfikowanych płytek jest trochę wyższa, ale warto zainwestować w odpowiedni design.

Jeżeli ciekawi nas zatem płytka rektyfikowana, warta uwagi jest hiszpańska firma Keraben. Wytwarza ona zarówno płytki ścienne, jak również podłogowe. Płytki Keraben cechują się innowacyjnym designem. Można przebierać w rozmiarach, wzorach i barwach. Keraben jest stosunkowo znaną firmą, więc zarówno nas tronach internetowych, jak i w renomowanych sklepach tradycyjnych odnajdziemy płytki Keraben.

Jeśli frustruje nas ogromny asortyment, można zamówić próbki poszczególnych, interesujących nas wzorów.
Kafelki to ważny fragment wystroju twojej łazienki. Zadbajmy zatem o to, aby były one doskonałej jakości.