Teak na podłodze

Aranżacja domu i jej indywidualny charakter

Dekorowanie wnętrz jest sprawą bardzo indywidualną. Wypada znać siebie i własne potrzeby, aby stworzyć środowisko przyjazne, w którym będziemy się czuli swobodnie. Zazwyczaj każdy z domowników ma zupełnie inny gust, a w związku z tym inne wymagania. Inne oczekiwania od wystroju domu ma rodzina wielodzietna, single, a inne para młodych ludzi, czy małżeństwo z dzieckiem..

Continue reading

żyrandol

Światło we wnętrzu

Oświetlenie to ponad połowa sukcesu wyposażenia wnętrza. Trudno przyznać temu rację? Wystarczy zobaczyć któryś z odcinków „Kuchennych rewolucji”, by uświadomić sobie jak za pomocą oświetlenia można dokonać zmiany restauracji – laboratorium w pomieszczenie pełne uroku, przytulne a także pełne gości. Wystarczy górne światło wymienić na lampy stołowe, dodać kinkiety, a efekt nas bardzo zaskoczy. I to w jaki prosty sposób.

Continue reading

Ściana jak nowa

Na jakie kryteria zwracać uwagę podczas wybierania mieszkania?

W dzisiejszych czasach w czasie poszukiwań perfekcyjnego mieszkania trzeba zatroszczyć się o bardzo dużą liczbę spraw. Zadać sobie na przykład pytania o lokacje o dojazd do centrum handlowego i o ewentualne miejsce parkingowe lub jego brak. Trudno jednak dokonać wyboru, mając do dyspozycji ogromną liczbę rozmaitych ofert atrakcyjnych nieruchomości. Świetnym posunięciem może okazać się więc wpisanie w wyszukiwarkę hasła nieruchomości Wrocław.

Continue reading