pojemnik na klucze

Dlaczego musimy kupić skrzynkę na nasze skarby?

Właściciele wielu spółek posiadają w swym lokalu jeżeli nie sejf, to co najmniej specjalny pojemnik do magazynowania wszystkich kluczy. Mogą one być do różnych pomieszczeń na obszarze zajmowanym przez daną spółkę, do jej samochodów lub choćby do jej magazynu.
Taki zbiornik najczęściej jest zbudowany z materiału, który jest wytrzymały na różnorodnego typu czynniki zewnętrzne, w tym przecinanie czy też kucie.

Jest też odporny na oddziaływanie kwasów oraz posiada ruchomą klapę, która ma na celu ukrywać zamek. Tego typu pojemnik na klucze ma też złożoną z 4 cyfr blokadę na kod zabezpieczający.

Nasz tekst jest dla Ciebie intrygujący? Masz ochotę na kolejne opisy? Zatem nie zwlekaj i naciśnij (http://www.wajnert.pl/produkty/narozniki-z-funkcja-spania) w podany link.

Posiada on aż 10000 kombinacji. Taki zbiornik (kliknij tutaj) można by zawiesić np. na klamce przy pomocy wbudowanego uchwytu. Sam zbiornik posiada wykonane z gumy wstawki, które zabezpieczają między innymi drzwi przed zarysowaniem. Wymiary tego pojemnika nie są szczególnie duże i wynoszą ok. 130x80x50mm. Jego cena z kolei to ok. 200-250 PLN.

Słodycze
Autor: jorge andres chavarro salazar
Źródło: http://www.flickr.com
pojemnik na klucze
Autor: FRANC GARDINER
Źródło: FRANC GARDINER
Podobne zadanie, ale tym razem do zastosowań domowych, spełnia znajdująca się zazwyczaj niedaleko drzwi wejściowych skrzynka na klucze. To ją wiele ludzi widzi jako pierwszy przedmiot po wróceniu do mieszkania. Ją też ogląda jako ostatnią tuż przed zatrzaśnięciem za sobą drzwi. W takiej skrzynce warto jest trzymać klucze do m.in. samochodu, garażu czy domku na działce. Jeżeli jej nie mamy, należałoby ją prędko nabyć, ponieważ lepiej nie wyobrażać sobie, jak dużo problemów czekałoby na nas, gdybyśmy zgubili chociażby te od samochodu.

Po kupnie należałoby ją traktować jako skrzynię ze skarbami, zresztą tym ona tak naprawdę jest. Co najważniejsze w każdym wypadku będzie wszędzie porządek i klucze można by łatwo odnaleźć.