Orientalna łazienka

Wyposaż łazienkę w najlepszej jakości materiały- ciesz się nią przez długi czas

W czasie projektowania łazienki istotne są właściwe baterie łazienkowe. Dużą sztuką jest ich odpowiednie dopasowanie, ponieważ wszystkie elementy powinny ze sobą współgrać. Nieprawidłowe dopasowanie baterii spowoduje, że całość będzie prezentować się po prostu nieestetycznie. Nie można w końcu zainstalować baterii w 2 różnych stylach. Jeśli decydujesz się na części w danej manierze, masz nabyć zestaw, by nie krzyżować projektów.

Continue reading

wersalki

W każdym domu powinniśmy na czymś móc się przespać – to nie ulega żadnej wątpliwości

Jeżeli mamy duże mieszkanie, to faktem będzie to, że wszyscy mają swoją sypialnię, a tam wielkie i wygodne łóżko. To normalne. Jeśli jednak mamy małe mieszkanko – przykładowo kawalerkę, to co wtedy należy zrobić?
Jasne jest, że dużo miejsca zawsze zatarasuje łóżko.

Continue reading

dom - powiększenie

Jak wyposażyć mieszkanie w stylu angielskim?

Jeśli mamy na celu urządzić dom w stylu angielskim to lepiej najpierw poznać cechy tej formy. Dominuje w nim bardzo duża ilość tradycyjnych dużych mebli, dodatki, ozdoby. Często jest to design integrowany z przesadyzmem, przeładowaniem i nagromadzeniem dużej ilości rzeczy, ale te warunki wpływają na charakterystyczną atmosferę takich wnętrz. Styl angielski to ciepło, domowa specyfika, romantyzm. Do swoistego pomieszczenia należy dołączyć jeszcze okna w stylu angielskim i efekt gwarantowany. Continue reading