półka

Czy ogień mógłby pachnieć jak np. wanilia czy dzieciństwo?

Na pewno kiedyś miałaś okazję zasypiać w domu na wsi, gdzie usłyszeć można było za oknem wyjące w nocy wilki, a dźwięk taki był pomieszany z koncertami świerszczy i rechotem żab.

Jeżeli chcesz wrócić do tych lat i wieczorem we własnym domu ponownie poczuć beztroskie dziecięce lata, jest coś, co pomoże Ci wrócić do przeszłości.

półka
Autor: Alishao
Źródło: http://www.flickr.com
Tego typu niezwykłym wehikułem czasu mógłby być produkt o nazwie Yankee Candle duży słoik, w którym umieszczona jest ta zapachowa świeca powoduje, że można delektować się jej aromatem nawet przez kilka dni od chwili jej zapalenia. Później wystarczy jedynie otulić się ciepłym kocem oraz zanurzyć się w swoich wspomnieniach. Ta aromatyzowana świeca mogłaby mieć zapach cytrusów, wanilii czy też także bursztynu. Kiedy zmęczeni swoimi myślami w końcu uśniemy, nasz sen na pewno da nam upragnione ukojenie. Wykorzystany w tego typu świecach wosk, mógłby mieć również inne aromaty, przykładowo miodu, ponieważ jest bardzo nasączony olejkami. Zniewalające wyobraźnię aromaty uwalniają się zaraz po zapaleniu knota.
noże japońskie
Autor: Chroma
Źródło: http://www.smakprostoty.pl/index/1/36/4/chroma__haiku/id
Produkt stworzony jest z najwyższej jakości elementów, zatem prawdziwego wosku czy czystych ekstraktów.

Zamieszczone w tym miejscu wiadomości są według Ciebie zbyt lakoniczne? Jeżeli tak, to wejdź na stronę kontakty szklane, na której zgłębisz zbliżone zagadnienia.

Korzystając z Yankee Candle warto mieć również podstawkę i nożyczki. Takie świece proponują dużą efektywność (100-150 godzin świecenia). Świeca pali się do samego końca, ponieważ zawarty w niej knot może zostać manualnie prostowany.

Jeżeli nie wiesz, w którym miejscu odnaleźć niezbędne Ci materiały, to kliknij ten odsyłacz. Uczciwie zalecam ten tekst (https://www.meblemagnat.pl/materace-do-spania) każdemu, kto chce mieć niebanalne źródło informacji.

Płomień świeczki jest optymalnie umiejscowiony, zatem może ona cieszyć oko, jak i nos przez dużo romantycznych wieczorów.

Można ją kupić w wielu marketach, również przez internet. Cena świecy nie jest wysoka, biorąc oczywiście pod uwagę wszystkie przyjemne myśli, które dzięki niej pojawią się w naszej wyobraźni.