w salonie

Czy jesień to rzeczywiście depresyjny czas dla naszego mieszkania? Wcale tak nie musi być, przecież to wspaniała pora roku

Jak tylko nastaje jesień nasz dom i wnętrze wypełnia jakby inne światło, jesienne, zapowiadające najchłodniejszą porę roku. Można to poczuć, kiedy wychodzimy na dwór, i idziemy do pracy. Czujemy to, przebywając w domu, a mrok ogarnia nas szybciej aniżeli jeszcze kilka tygodni wcześniej. Nie ma już odwrotu, nastaje jesień, więc należy jej czoła. Ale nie, walczyć tu nie będziemy, nie będziemy jej wyganiać, bo to bez sensu Uszanujmy jej porę i postarajmy się wykorzystać ten czas.

moje mieszkanie - korytarz
Autor: Scott Jordan
Źródło: http://www.flickr.com
Jesień to czas, który w domu może być bardzo miły. To czas, w którym coraz szybciej zapadają ciemności, więc możemy zostać w domu i wykonywać prace, których nie zrobiliśmy w lecie. Możemy przecież generalnie posprzątać, a jednocześnie dokonać kilku napraw, na jakie wcześniej nie było czasu ani ochoty. Nie jest ważne czy mieszkamy w małym czy większym domu, tak naprawdę wszędzie znajda się pracę, które odwlekamy do przodu (to się na pewno przyda: pianki i silikony).

Identycznie jak lato jest czasem najlepszym na aktywność, na wyjścia, spędzanie wakacji, tak jesień bardziej nadaje się na odpoczynek lub lekkie przechadzki. Spożytkujmy czas jesieni na zastanowienie się nad istotnymi rzeczami. Zanalizujmy jak mija ten rok, co mieliśmy zrobić, jakie mamy plany.

Kiedy będziesz potrzebować uzupełniającego materiału odnoszącego się do takiej kwestii, kliknij, a znajdziesz więcej pomocy tutaj (https://strefadobrychlamp.pl/oswietlenie-wewnetrzne/lampy-wiszace). One także będą wartościowe.

To bardzo dobre spojrzeć wstecz, co nam się udało, a co nie. Jeśli wcześniej nie było czasu, tak teraz pora na to najlepsza. Jesień to także świetny czas na przygotowanie różnych przetworów, dzięki czemu będziemy mieli zapasy na zimę (takie rzeczy mogą się nam przydać: różne naczynia kuchenne).

Na jesień dobre są gry planszowe. Nie ma to jak usiąść z cala rodziną i grać, a długie wieczory jesienne będą wtedy milsze. Jesień to również wspaniały czas na odwiedziny u rodziny i przyjaciół, a także zapraszanie ich do siebie. Podczas, gdy w lecie spędzaliśmy czas na zewnątrz organizując grilla, tak jesienią najlepsze spotkania towarzyskie są w domach. Jesień to także czas dla naszej działki. Trzeba przygotować ją jak najlepiej do wiosny. Jeśli pozostawimy ją w złym stanie na zimę, to wiosną będziemy mieli duży kłopot. Jeśli więc chcemy się nią cieszyć gdy nastanie wiosna, powinniśmy się o niż zatroszczyć.