Taśmy maskujące tesa®

Co to jest farba magnetyczna i jak ją wykorzystywać, aby osiągnąć piękny wystrój wnętrza mieszkania?

Ściany pokolorowane farbą magnetyczną to bez wątpienia hit wystroju od kilku lat. Przekonaj się więc, jak wykorzystać farby magnetyczne do pomieszczeń i zobacz, jak wyglądają w wystroju ścian.

Farba magnetyczna, dokładnie obok farby tablicowej jest hitem salonów, kuchni oraz toalet.

Eksperci doradzają jakie są zalety farby magnetycznej i jak ją wykorzystać, by pozyskać najbardziej satysfakcjonujący efekt. Farby do malowania to bogaty wybór. Jak je wykorzystywać? Używając farbę magnetyczną po raz pierwszy, możliwe jest bycie zdziwionym jej gęstą konsystencją, z powodu której to równe rozprowadzenie farby po ścianie jest nieco utrudnione. Konieczne jest zatem nałożenie paru warstw farby, aby wspomóc właściwości magnetyczne tego produktu, więcej informacji tutaj. Co ważne, farba magnetyczna nie umożliwia takiego samego skutku jak malowana tablica, dlatego, że jej moc przyciągania jest znacznie słabsza. Do farby – (nasz odsyłacz) tablicowej poleca się wykorzystywać mocne magnesy, a natomiast wieszane na niej przedmioty winny być lekkie. Mimo to wykorzystywanie farby daje sporo radości i jest coraz to bardziej lubianym pomysłem nie tylko w pokojach dla dzieci, ale również w gankach i kuchniach, gdzie z satysfakcją służy do wieszania istotnych danych, zaproszeń, lub też przepisów itp.

farba
Źródło: pixabay.com

Farba magnetyczna powoduje, że podłoże zyskuje właściwości w zgodzie z powierzchnią lodówki – tzn. przyciąga magnesy.

Czyżbyś nie mógł się oderwać od tego artykułu? To dla nas niezwykle miła informacja – zatem kontynuuj wyszukiwanie (http://www.procleaner.pl/jednostki-sluzby-zdrowia/) na kolejnej stronie.

Wykorzystując ją w domu, możliwe jest w prosty sposób udekorować ściany zdjęciami, literami oraz pracami plastycznymi pociech unikając przy tym stosowania pinezek, kleju lub też innych przedmiotów montażowych, które to psują i brudzą powierzchnię. Sposób wykorzystania nie jest problematyczny. Farbę można z powodzeniem wykorzystać na wszystkich powierzchniach, które to można pokolorować farbami akrylowymi, a także powierzchnie cementowe, murowane, płyty gipsowe a także gipsowo-kartonowe oraz tynki. Farbę magnetyczną należy rzetelnie stosować na każdej przydającej się do pokolorowania nawierzchni ściany a także bez problemu malować inną farbą – [link]. Co istotne, doskonała nawierzchnia do pokolorowania powinna być czysta, bez kurzu a także jednolita. Jeżeli natomiast kolorujemy na gołą ścianę należy najpierw zastosować impregnat, a dopiero potem użyć farbę magnetyczną. Farbę magnetyczna kładziemy wałkiem plastycznym z gąbki lub pędzlem. Nałożoną już farbę warto pozostawić na okres do czterech godzin do wyschnięcia. Magnetyczna farba pozwala skomponować nie tylko niecodzienną, funkcjonalną powierzchnię użytkową, ale również niezmiernie interesujący skutek wystroju wnętrza w matowym wykończeniu.

Wspiera konsekwentnie zamienić praktycznie każdą nawierzchnię oraz rozmaite elementy w oryginalny oraz nowoczesny sposób.

Środek ten zapewnia twardą, ścieralną powłokę, która to umożliwia tworzenie notatek a także przywieszanie magnesów. Dzięki temu nowatorskiemu rozwiązaniu nie zapomnisz już więcej istoynych danych i nigdzie się nie spóźnisz!