projektowanie

Co może być doskonałym i wielce wygodnym sposobem na przechowyanie suszarki?

Duża ilość osób przechowuje swą suszarkę do włosów po prostu w szufladzie jakiejś szafki, ale robiąc tak ogranicza się dostęp do pozostałych mieszczących się w niej przedmiotów.

Na szczęście aktualnie możemy rozwiązywać ten kłopot w bardzo szybki, a przy okazji również stylowy sposób.
projektowanie
Źródło: topeshop.pl
Możemy to mianowicie zrobić zakupując odpowiednio wykonany do tego celu uchwyt. Jest on wykonany ze stali nierdzewnej, a do jego zamocowania nie są potrzebne jakiekolwiek przyrządy (nie ma konieczności klejenia). Jest to wykonalne dzięki zastosowaniu odpowiedniej przyssawki. Alternatywnie można wykorzystać system o nazwie Vacuum-Loc. miejsce połączenia trzeba dokładnie wyczyścić oraz przyczepić wieszak do ściany. Tego typu uchwyty na suszarkę swoim wyglądem przypominają trochę szykowny koszyczek, do którego wsuwa się naszą suszarkę. Są również modele, które działają jak uchwyt na słuchawkę wykorzystywaną pod prysznicem. Są niezwykle przydatne w bieżącym użytkowaniu również z tego powodu, że mogłyby mieć oddzielne miejsce na przechowywanie w ten sposób naszej prostownicy.
Takie uchwyty na suszarkę to nie tylko niezwykle elegancki oraz uniwersalny dodatek, ale także sposób na sprytne oraz wygodne przechowywanie suszarki. W zależności od konkretnego modelu, uchwyty mogą mieć cenę od kilkuastu do kilku dziesiątek złotych.

Opublikowane w tym serwisie artykuły są według Ciebie zbyt skąpe? Jeżeli tak, to wejdź na stronę, na której znajdziesz zbliżone zagadnienia.

Istnieją też wersje dla osób bardziej wymagających – takie uchwyty kosztują około dwieście złotych. To naprawdę mało za to, co uzyskujemy w zamian.

Nie musimy się też bać o uszkodzenie naszej suszarki, ponieważ takie uchwyty mogą zostać od wewnętrzęj strony pokryte odpowiednim miękkim materiałem. Rozmiar takiego uchwytu to od kilku do kilkunastu centymetrów.