images

Ciekawe fototapety w biurze

Jeśli planujesz sprawić, by twój lokal miał nietuzinkowy klimat, nie myśl o banalnych tapetach. Wyrzuć nudne kolory, opuść pędzle. W moim niedługim tekście uświadomię ci, że najkorzystniejszym zakupem będą fototapety na ścianę. Za ich sprawą urządzisz dom w całkowicie nowoczesny sposób.

obraz Van Gogha
Autor: ErgSap
Źródło: http://www.flickr.com

Wyobraź sobie, że możesz wybrać swoje najlepsze zdjęcia i opłacić zrobienie tapety na ich bazie. Czy to nie fantastyczna opcja? Piękny widok wprost na ścianie. Nowojorskie wieżowce jako dekoracje ścienne? Da się. Zdjęcie z ciepłego lata, przypominające upojne momenty zagranicą? Parę kliknięć i już. Ulubiony sportowiec, piosenkarz, bohater literacki? Od niedawna mogą zerkać na ciebie w twoim pokoju!

Fototapety do kuchni —> zapraszamy mogą przemienić to pomieszczenie w knajpę z różnych stron świata. Wyimaginuj sobie, że przygotowujesz calzone lub spaghetti, a w tle umila pracę ci widok na piękny sycylijski krajobraz. Albo dusisz ślimaki przyprawione alzackim winem na tle panoramy Paryża. Propozycji jest całą masę, ogranicza tylko fantazja!

Twoja-galeria.eu - fototapety
Źródło: Twoja-galeria.eu

Z jakiego powodu umieszczać na ścianach reprodukcje obrazów —> oferta w nudnych ramkach, skoro można przetransferować wybrany obraz bezpośrednio na ścianę? Jeśli dostarczysz plik graficzny w odpowiedniej formie ludziom robiącym zlecenie, zobaczysz każdy detal dzieła. Od dziś możesz podziwiać cząstkę Ermitażu i innych prześwietnych galerii na ścianie swojego pokoju albo łazienki.

Nie ma wątpliwości, że twoje maluchy polubią fototapety na ścianę. Przyniesiesz dzieciakom olbrzymią uciechę, obklejając ściany ich sypialni ukochanymi bohaterami z baśni lub – serwis internetowy – barwnymi obrazami nieistniejących światów. Fototapety dla dzieci pomogą wejść pociechom w ich wymarzony świat jak nigdy wcześniej. Zagadnij swoje latorośle o najlepszą baśń i spraw im fototapetę!

Na pewno cię przekonałem Wybierz już teraz w cyberprzestrzeni firmy, które sprzedają wielkowymiarowy druk fototapet. Dobierz jeden z tysięcy pokazywanych szablonów lub – odkryj serwis – wyślij własne zdjęcie w wysokiej rozdzielczości. I uczyń ze swego lokum eleganckie miejsce, którego bankowo nikt nie skrytykuje!