mieszkanie - marina

Chcesz tanio urządzić mieszkanie? Hurtownia hydrauliczna pozwoli Ci znacznie zaoszczędzić

Planując kupno lokalu, warto poznać szczegółowe plany pomieszczeń. W większości przypadków nie obejdzie się bez zmian związanych z rozmieszczeniem gniazdek i elementów hydraulicznych.Gdy planujemy zakup mieszkania w celu wynajmu osobom zewnętrznym nie ma z tym większych problemów. Wystarczy wybrać lokal, wykończyć go w minimalnym stopniu i można wynajmować. Gorzej, kiedy planujemy nabycie domu dla siebie.

płótno - mieszkanie
Autor: You Tube – Tomasz Szafarek
Źródło: http://www.flickr.com
mieszkanie - perspektywa
Autor: You Tube – Tomasz Szafarek
Źródło: http://www.flickr.com

Rzadko kiedy bywa tak, że zakupione przez nas mieszkanie albo jakikolwiek inny lokal do użytku spełnia w 100% nasze wymagania. Jak nie trzeba dodania gniazdek, to zmiany ścian, to znów zawory są nie w tym miejscu, co chcemy. W większości tego typu niby drobnych przeróbkach koszty zwykle przewyższają wszystkie plany. Jeśli natomiast z uwagą planujemy zakupy, możemy te koszty zminimalizować i zmieścić się w swoim finansowym planie wykończenia. Z tego źródła .

Nie bez przyczyny mówi się, że łazienka jest najdroższym pomieszczeniem do wykończenia. To jedno z pomieszczeń, zaraz po kuchni, które musi pomieścić w sobie dość drogie sprzęty, jak pralka, wanna, umywalka, misa wc i baterie. Uwzględniając do tego koszty płytek i ich położenia, cena wykończenia łazienki ze średniej klasy urządzeniami waha się od kilku do kilkunastu tysięcy zł. Istnieją jednak sposoby, żeby zmniejszyć te koszty. Jednym z nich jest hurtownia sanitarna.

W takim miejscu, jak hurtownia sanitarna można otrzymać pełnowartościowe towary, takie jak na przykład: kabiny prysznicowe, wanny, brodziki, umywalki, miski wc a także baterie, znanych na rynku producentów w o wiele mniejszej cenie. A wszystko dzięki temu, że oferowane w takich miejscach modele pochodzą zazwyczaj z końcówek serii producentów. Tym sposobem jesteśmy w stanie kupić dobrej jakości urządzenia taniej o minimum 20-30%. Wszystko zależy od hurtowni. Kliknij aby przeczytać .

mieszkanie - marina
Autor: You Tube – Tomasz Szafarek
Źródło: http://www.flickr.com

Drugim sposobem na zmniejszenie kosztów wykończenia lokalu jest hurtownia hydrauliczna. Wbrew pozorom wiele zaworów i przewodów wcale nie jest taka tania, jeśli weźmiemy pod uwagę całość wykończenia. Szczególnie, gdy celem naszego wykończenia nie jest kilkudziesięciometrowe mieszkanie, a kilkusetmetrowy dom. Wtedy warto pomyśleć dodatkowo np. o pompie ciepła, która choć stanowi jeden z najdroższych elementów wykończenia, w perspektywie czasu znacząco obniży koszty ogrzewania. Poza tym, hurtownia hydrauliczna posiada w swojej ofercie wiele grzejników, mierników, zaworów, itp. produktów w równie atrakcyjnych cenach – minimum 20-30% niższych niż w standardowych sklepach.Jeśli nie zależy nam na posiadaniu elementów najnowszych kolekcji, stawiając przede wszystkim na jakość wykonania i funkcjonowania produktu, hurtownie sanitarne i hydrauliczne mogą znacząco zmniejszyć koszty wyposażenia pomieszczeń naszego mieszkania czy też domu. Zaoszczędzone w ten sposób pieniądze możemy dzięki temu przeznaczyć na wczasy z rodziną, które po remoncie będą najlepszą formą odpoczynku.