funkcjonalne wnętrze

Blogi o wnętrzach – czy warto zaglądać?

Chcesz przemeblować dom, zrobić generalny remont, a możetylko pomalować ściany i niewiele zmienić wystrój mieszkania? Nie posiadasz pomysłu na tą małą domową rewolucję? Pomocne będą blogi o wnętrzach. Czasem mówią tylko o tym temacie, a czasem wnętrzarstwo wpisane jest tematykę trendów.

przestronne wnętrze
Autor: jjandchris
Źródło: http://www.flickr.com
W internecie wynajdziemy kilka sporych katalogów z stronami www blogów o wnętrzarstwie.

Przejdź do wpisu autora, jeżeli zainteresowały Cię wiadomości opracowane w tym artykule. Tam znajdziesz o wiele więcej detali.

Przede wszystkim są one usystematyzowane wg kolejności alfabetycznej. Polecam sprawdzić listy blogów polskojęzycznych, m. in. , .

nowocześnie urządzone wnętrze
Autor: jjandchris
Źródło: http://www.flickr.com

Agnieszka, prowadząca bloga, pisze bloga o tematyce life stylowej „ze szczególnym naciskiem na tematykę wnętrzarską”. Posiada na nim zdjęcia oryginalnie umeblowanych pokoi, ciekawe informacje z imprez, pomysły na D.I.Y. („zrób to sam”) oraz teraźniejsze trendy w designie.

Ten artykuł, który teraz studiujesz zawiera interesujące dane, ale jeśli pragniesz uzyskać pokrewne wiadomości na omawiany temat, to sięgnij po szczegóły (https://sensive.pl/).

Blog to kompilacja sporej ilości zdjęć i dobrych pomysłów na oryginalną aranżację domu nie tylko dla dorosłych, ale i dla dziecka. Wszystko dopełnia przejrzysty layout bloga i łatwa nawigacja.

Czasem blogi o wnętrzarstwie piszą profesjonaliści – sprawdź – blogerzy o wnętrzach. Tak jest w przypadku bloga Architekt na Szpilkach, prowadzonego przez Katarzynę Antończyk. Pisząca bloga jest architektem wnętrz, który prowadzi biura projektowania wnętrz. Blog, poza wieloma pomysłami przeczytamy fascynujące relacje ze spacerów po ulicach miast, czy odwiedzin w domach niepowtarzalnych osób ze świata sztuki, zajrzymy nie tylko do polskich, ale także francuskich, a dokładniej paryskich mieszkań. Wszystkiego dopełni specyficzny dział tekstów pod nazwą „Wnętrza filmowe” – zobaczymy tu analizy kilkunastu wnętrz rodem z ekranu kinowego bądź telewizyjnego.

Wybór blogów jest bardzo duży – jest ich w Internecie setki. Z pewnością odnajdziemy coś dla siebie. Co, gdy nie znajdziemy czegoś co nam odpowiada? Może jest to pustka, którą chcemy samemu wypełnić?