promocje

Aranżacja niewielkiej toalety

Praktyczne zaaranżowanie niewielkiej powierzchni łazienki to ogromne wyzwanie. Nie każde znane podejście będzie do niej pasować, choć z drugiej strony wystarczy nieco prostych sztuczki, by korzystanie z niej było jak najbardziej komfortowe.
Współczesne mieszkania nie rozpieszczają nas w kwestii metrażu, co widać często na przykładzie toalety – jeżeli już w planie zaplanowano autonomiczną toaletę, to zazwyczaj będzie wręcz mikroskopijna.

Na ogół wchodzi jednakże po prostu w skład umywalni. Nieduża toaleta (kontynuuj) to powszechny problem aranżacyjny, stwarzający problem choćby zwolennikom posiadania zarówno wanny, jak i prysznica.
toaleta
Autor: www.kidstown.pl
Źródło: www.kidstown.pl
promocje
Źródło: http://pl.freepik.com/
sypialnia
Autor: Dekoral
Źródło: Dekoral
A przecież w każdym wnętrzu naszego domu pragnęlibyśmy czuć się najlepiej oraz swobodnie, bez manewrów albo ciągłego zawadzania łokciami o meble. W końcu liczba rynsztunków niezbytecznych w toalecie jest duża. W wielu mieszkaniach to dodatkowo miejsce, w którym czynimy pranie. A gdzie schować toaletowe przybory? Ażeby uniknąć wrażenia zagracenia, wprowadziwszy się do nowego mieszkania, do niewielkiej toalety podejdźmy funkcjonalnie oraz racjonalnie.
Postawmy na prostotę. Na planie pomieszczenia wydzielmy strefy: kąpielową oraz toaletową. W owej pierwszej umieścimy misę sedesową, względnie bidet, a również umywalkę. W drugiej wannę lub prysznic.

Jeśli ten materiał jest dla Ciebie wartościowy to sprawdź serwis ekspertyzy budowlane wrocław, w którym przeczytasz podobne informacje. One na pewno będą dla Ciebie przydatne.

Planujmy tak, by pomiędzy jednym „meblem” a drugim zachowana była minimum trzydziestocentymetrowa odległość.

Pomnijmy: nie każdy sprzęt jest konieczny, bez wątpliwości pozbądźmy się wszystkiego, co się nie pomieści. Bidet: czasami niestety musimy z niego zrezygnować. Pralka? Może warto umieścić ją w kuchni?