Przykładowa aranżacja łazienki

Aranżacja łazienki w naszym domu

Coraz chętniej przykładamy wielką uwagę do aranżacji własnych domów. Potrafimy przebywać całe dnie w marketach z elementami aranżacji wnętrz, które, na fali rosnącej popularności tematyki dekoratorskiej, pojawiają się na polskiej ziemi jak grzyby po deszczu. Ogromną uwagę przywiązuje się także do funkcjonalnego rozplanowania przestrzeni.

łazienki, umywalki, wanny
Jeszcze jakiś czas temu łazienka była tym miejscem w naszym domu, któremu nie poświęcaliśmy większej uwagi. A przecież, łazienka odgrywa w naszym mieszkaniu ogromnie istotną funkcję. Jest to miejsce, w którym nie tylko troszczymy się o swoją higienę osobistą, ale także odpoczywamy po męczącym dniu. Dlatego należy w odpowiedni sposób ją urządzić, tak by była nie tylko funkcjonalna, ale również pobudzała nasze zmysły.
Mnóstwo producentów wyciąga do nas rękę. Jesteśmy w stanie dzisiaj obłożyć naszą łazienkę nie tylko klasycznymi kaflami, które z pewnością już zdążyły nam się znudzić. Ogromną popularnością cieszy się obecnie gres szkliwiony paradyż, który doda naszemu wnętrzu pięknego blasku oraz szczypty wysmakowanej elegancji.
Wielu z nas stanęło niegdyś przed tym odwiecznym dylematem: wanna, czy prysznic. Obie te opcje posiadają taką samą ilość swoich oddanych fanów, jak i wielkich antagonistów. A gdy już to sobie wyjaśnimy i zdecydujemy się na wannę, warto skorzystać z oferty firmy Ruben (zobacz więcej na – ), która wypuściła na rynek wygodne wanny z hydromasażem. Jak się okazuje, wanna wcale nie musi być tradycyjna. Odnajdziemy teraz rozmaite wanny asymetryczne (tu znajdziesz więcej – najlepsze są wanny asymetryczne), które dodadzą naszej łazience niebanalnego charakteru.

Ale w tym pomieszczeniu istotne są również inne przedmioty, takie jak na przykład umywalka roca urbi. Jej kształt również jest uzależniona od naszego gustu. Niezwykle popularne obecnie są łazienki stylizowane na epokę baroku. Finezyjna umywalka w kształcie muszli z pewnością wprawi nas we właściwy klimat.Wiele łazienek urządza się w stylu antycznych łaźni, wykorzystując bardzo modne mozaiki. Można też urządzić w naszej łazience prywatne centrum SPA. Wystarczą tylko elementy z drewna, proste kształty i kilka świeczek zapachowych, aby stworzyć sobie własną strefę spokoju.